П подібні сходи

П-подібні сходи підходять для монтажу в приміщеннях з міжповерховим прорізом прямокутної форми з майже рівними суміжними сторонами або у вигляді квадрата.

Замовити розрахунок П-образних конструкцій в Києві можна в компанії Gradius. Виконуємо проєкти будь-якої складності та дизайну. Над замовленнями працюють досвідчені конструктори і майстри. Прийнявши рішення купити П-образні сходи нашого виробництва, ви отримаєте надійну і міцну конструкцію.

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Конструктивно сходи буквою П – це 1, 2 або 3-маршова система з одним або двома поворотами, які сумарно дорівнюють 180 ° C. Назва виробу пов’язана з тим, що візуально він вибудовується у вигляді літери «П».

  Основна частина п-образних сходів знаходиться під отвором і тільки кілька нижніх сходинок можуть розміщуватися під стелею, в залежності від його висоти. Розміщення так перші щаблі дають можливість виділити сходам більше місця і зробити її зручніше.

  Різновиди п-образних виконань

  1. З забіжними сходами – головна і єдина перевага – економія простору. Щоб зрозуміти причину, уявіть, що замість повороту на рівному майданчику ви піднімаєтеся на рівень декількох сходинок. Відповідно за рахунок забіжної групи загальна довжина сходів буде коротшою.
  2. З проміжним майданчиком – такі сходи завжди зручніше для спуску, але вимагають значно більше місця. Для п-образних варіантів використовується одна велика ділянка завдовжки як дві ширини маршу або два майданчики розділені внутрішнім маршем.

  П-подібні сходи на другий поверх буває c підсходинками і без.

  Варіант без підсходинок надійніше і візуально легше, коли реалізований на металевому каркасі. Такі сходи називаються відкритими або сходами на косоурах. Вони практично не зменшують видимий простір холу, де встановлені. Самий невагомий варіант – консольні сходи, каркас яких зашитий в стіну.

  Закриті п-подібні сходи містять підсходинки і бічну обшивку. Вони вирішують зворотну задачу – ділять приміщення на зони. Крім того, простір під сходами можна використовувати як шафу, комору або навіть під санвузол.

  Виготовлення П-образних сходів

  Продукція виготовляється з деревини твердих порід і металу. Каркас складається з металевих опор, всі інші елементи – з міцного, довговічного і екологічно безпечного дерева. На фото в портфоліо представлені встановлені нами дерев’яні сходи, ви можете замовити аналогічні, але розміри будуть розраховані для вас. Кожні сходи, які ми проектуємо індивідуальні.

  Ми максимально намагаємося повторити дизайн проєкт, якщо він є. Якщо візуалізації немає ми робимо її з урахуванням особливостей приміщення. У кожному будинку різні отвори, висота стелі і розташування стін, тому установка збірних готових П-образних сходів – погане рішення. В цьому випадку недорогі сходи компенсуються частково простором кімнати: щілинами і відступами, які псують інтер’єр. До того ж висота верхньої або нижньої ступені будуть відрізнятися від інших.

  Замовити безкоштовний розрахунок п-образної сходи:

   Перед оформленням заявки вам потрібно визначитися з напрямом повороту, урахувавши площу і конструкційні особливостей приміщення. Пам’ятайте, що для виготовлення сходів з майданчиком буде потрібно більше місця. За рахунок якісної обробки і правильної установки готова п-подібна конструкція гармонійно виглядає в будь-якому інтер’єрі – від класики до лофт.

   Розрахунок сходів і наступний проєкт в рамках персонального замовлення створює конструктор. За вашою заявкою він виїжджає на об’єкт, зробить виміри, озвучує попередню вартість і відповідає на всі ваші запитання.

   Поширені запитання
   Скільки коштує виготовлення П-образних сходи?
   Де замовити сходи буквою П?
   Як розрахувати п-образні сходи?