Гвинтові сходи від виробника

Гвинтові сходи для дому є ефектним та оригінальним елементом інтер'єру. Кругові сходи мають низку відмінностей у порівнянні зі звичайними маршевими.

Гвинтові сходи з металу

Візуальна легкість при високій міцності досягається за рахунок використання металу як основного матеріалу. Форма огорожі та сходинок може бути різна та обговорюється з конструктором. Нижче ми наводимо пару найпопулярніших варіантів гвинтових сходів.

Металеві гвинтові сходи з класичною огорожею

Гвинтові сходи Gradius Гвинтові сходи з металу Гвинтові сходи в інтер'єрі Балюстрада гвинтових сходів 2 поверх гвинтові сходи Верхня сходина гвинтових сходів Огорожа балюстради гвинтові сходи
Гвинтові сходи Gradius 300 Гвинтові сходи з металу 300 Гвинтові сходи в інтер'єрі 300 Балюстрада гвинтових сходів 300 2 поверх гвинтові сходи 300 Верхня сходина гвинтових сходів 300 Огорожа балюстради гвинтові сходи 300
Виробник:  >Gradius
Діаметр:  150 см.
Колір:  чорний
Ціна:  51750 грн.
Діаметр Ціна
120 см. 35900 грн.
150 см. 51750 грн.
180 см. 62100 грн.
200 см. 69000 грн.

Металеві гвинтові сходи з дерев'яними накладками. Накладки виготовлені з деревини ясена та покриті поліуретановим лаком. Якщо потрібно можуть бути тоновані. Сходи складаються з модулів, можливий самостійний монтаж.

Ціна наведена за 13 сходинок та огорожі біля них із розрахунку висоти приміщення 3 метри. Огорожа на балюстраді оплачується додатково.

Металеві гвинтові сходи зі спіральним поручнем

Гвинтові сходи зі спіральним поручнем Вид згори - металеві гвинтові сходи Сходини гвинтових сходів Металеві гвинтові сходи вид знизу Балюстрада прямі стійки Балюстрада кріплення стійок гвинтових сходів трикутний майданчик гвинтових сходів
Гвинтові сходи зі спіральним поручнем 300 Вид згори - металеві гвинтові сходи 300 Сходини гвинтових сходів 300 Металеві гвинтові сходи вид знизу 300 Балюстрада прямі стійки 300 Балюстрада кріплення стійок гвинтових сходів 300 трикутний майданчик гвинтових сходів 300
Виробник::  Gradius
Діаметр:  150 мм.
Колір:  атнична мідь
Ціна:  58500 грн.
Діаметр Ціна
120 см. 46800 грн.
150 см. 58500 грн.
180 см. 70200 грн.
200 см. 90000 грн.

Металеві гвинтові сходи зі спіральним поручнем. Поручень ПВХ чи дерево. При виборі дерев'яного поручня ціну потрібно розраховувати окремо.

Ціна наведена за 13 сходин та огорожі біля них із розрахунку висоти приміщення 3 метри. Огорожа на балюстраді оплачуються додатково.

Гвинтові сходи з дереваа

Перевагою гвинтових сходів з дерева по відношенню до металевих є лише ціна. Рекомендуємо встановлювати такі сходи не як основні.

Гвинтові збірні сходи із сосни

Дерев'яні гвинтові сходи Збірні гвинтові сходи з дерева Соснові гвинтові сходи Сходини гвинтові гусячий крок Кріплення до підлоги гвинтових сходів Комплект гвинтових сходів Комплект гвинтових сходів фото 2
Дерев'яні гвинтові сходи 300 Збірні гвинтові сходи з дерева 300 Соснові гвинтові сходи 300 Сходини гвинтові гусячий крок 300 Кріплення до підлоги гвинтових сходів 300 Комплект гвинтових сходів 300 Комплект гвинтових сходів фото 2 300
Виробник:  Румунія
Діаметр:  140 мм.
Колір:  білий
Ціна:  29900 грн.
Діаметр Ціна
120 см. 24500 грн.
140 см. 29900 грн.

Збірні дерев'яні гвинтові сходи. Дерев'яні елементи сходів виготовлені із сосни та не покриті лаком. Сходи поставляються в коробці і можливо самостійне збирання. Ми можемо додатково тонувати та покрити лаком сходинки.

Ціна наведена за 12 сходинок та огорожі біля них із розрахунку висоти приміщення 3 метри. Перило на балюстраді оплачуються додатково.

Особливості гвинтових сходів

Перед тим як вибрати та купити гвинтові сходи, потрібно знати кілька ключових принципів:

 • Для комфортного спуску та підйому діаметр гвинтових сходів повинен бути більше 150 см. Мінімальний можливий діаметр - 120 см., але спуск за такою конструкцією трохи комфортніший за спуск по корабельному трапу.
 • Для гвинтових сходів має бути відведене місце у приміщенні у формі квадрата зі стороною, що дорівнює діаметру проекції.
 • Проріз у перекритті може мати форму кола з діаметром як у сходів або квадрата, в який вписано це коло. Якщо товщина перекриття невелика, то отвір можна зменшити на один сектор у 90 °. В окремих випадках, при великій висоті сходинок можна обмежитися прямокутним прорізом - половиною квадрата.

Виготовлення гвинтових сходів на замовлення

На замовлення можливе виготовлення гвинтові сходів з деякими змінами:

 • дерев'яна накладки на ступінь може бути виготовлена ​​з будь-якої деревини та тонована у широкий спектр кольорів
 • металеві елементи ми фарбуємо полімерною фарбою. Вони можуть бути будь-якого кольору за RAL.
 • поручень можна встановити у формі спіралі. У цьому випадку використовуються складніші стійки, що подорожчає конструкцію. Матеріал поручня - ПВХ.
 • діаметр гвинта сходів може бути будь-яким.
 • на другому поверсі можна встановити металеву площадку.

Наші конструктори можуть спроектувати сходи в приміщенні як з готовим ремонтом, так і на етапі забудови. Перед підписанням договору ми надаємо 3D-візуалізацію.

Як купити гвинтові сходи

Кроки:

 1. Дзвінок та консультація з менеджером
 2. Проведення заміру - на вимір у нас виїжджає конструктор
 3. Складання креслення та 3D-візуалізації
 4. Підписання договору
 5. Виробництво
 6. Доставка та монтаж

Вартість гвинтових сходів

Вартість залежить від діаметра сходів, кількості сходинок і довжини перил на балюстраді 2 поверху. На ціну впливатиме матеріал сходинок, форма та складність стійок огорожі.

Вартість монтажу становить близько 30% вартості, але може змінюватися залежно від розташування приміщення для встановлення, можливості доступу та інших параметрів.

Де купити гвинтові сходи

Гвинтові сходи виробництва Gradius є збірною конструкцією.

Якщо ви знаходитесь у Києві чи Київській області, є можливість викликати конструктора для виміру та консультації. У цьому випадку монтаж можуть провести наші монтажники або ваші на вибір.

На решті території України ми можемо виготовити гвинтові сходи за габаритними розмірами отвору. У випадку, якщо наші монтажники не зможуть до вас дістатися, ми відправляємо сходи одним з перевізників та консультуємо при складанні з модулів.