Гвинтові сходи в лазні

Замовити розрахунок вартості сходів:

  Гвинтові сходи в лазні істотно заощаджать місце в холі при розташуванні їх в кутку під стіною. При достатньому ж просторі, розміщені по центру приміщення, вони стануть прикрасою інтер’єру.

  Виготовлення таких сходів з сосни вважається оптимальним, як в екологічному, так і в естетичному відношенні. Дерев’яна конструкція у вигляді спіралі веде на другий поверх через спеціально облаштований Г-подібний отвір.

  Основні розміри сходів:

  • діаметр гвинта 140 см;
  • висота сходинки 23 см.

  Ергономічна форма сходинок розрахована під зручне переступання – невеликий напівкруглий виріз умовно збільшує ширину проступу; а горизонтальне розташування східчастих поручнів перил додає їм антиковзну функцію. При цьому металеві трубки перил служать не тільки як огорожа, але і в якості больців, що передають навантаження з верхніх сходинок на нижні (класичний варіант кріплення сходинок гвинтових сходів).

  Щоб такі сходи були міцними, стійкими і надійними, їх розрахунком, виготовленням та встановленням повинні займатися професіонали.

  У Києві аналогічну конструкцію можна замовити в компанії «Градіус». Гвинтові сходи в лазні будуть спочатку представлені ​​у вигляді попередніх ескізів, а при укладанні договору – в 3D візуалізації затвердженого варіанту.

  Вас може зацікавити: