Внутрішні сходи на другий поверх

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів:

  Заміський будинок, котедж або дача з мансардою або ще одним поверхом припускають, що повинні бути і внутрішні сходи на другий поверх. Якщо в міській багатоповерхівці маршова конструкція несе тільки функціональне навантаження, то внутрішні сходи в приватному будинку повинні виглядати красиво і гармонійно поєднуватися з інтер’єром. Київська компанія Градіус пропонує виготовлення та встановлення кімнатних сходів різної форми і з різних матеріалів.

  Переваги нашої продукції:

  1. Металеві, дерев’яні або композитні вироби можна замовити онлайн на сайті виробника;
  2. Продукція Gradius відмінно доповнить будь-який інтер’єр, а дерев’яна конструкція в класичному виконанні часто є найбільш підходящим рішенням;
  3. Ми пропонуємо виготовлення та встановлення сходів з гарантією, за перевіреними розрахунками і ергономічними кресленнями;
  4. Надійне кріплення сходинок за допомогою металевих елементів разом з дерев’яними опорами і перилами створює правдиве враження міцності і монументальності конструкції.
  5. За бажанням замовника будь-які складові, з яких зроблені кімнатні сходи на другий поверх, можуть виготовлятися з різних будматеріалів і їх комбінацій.

  Остаточна ціна замовлення по Києву і області визначається не тільки складністю вузлів, але і дизайном проекту.

  Ще фото наших робіт: