Сходи на антресольний поверх

Сходи на антресольний поверх незамінні в комерційних і житлових приміщеннях з висотою стель понад 3,2 метрів. Антресоль – майданчик, розташований між підлогою та стелею.

Облаштування мезоніну (антресолі) дозволяє вирішити проблему додаткового спального місця, дитячої ігрової кімнати, робочого кабінету, вбиральні, зони відпочинку, бібліотеки або комори.

Під настил перекриття або заливку бетону виготовляється металевий каркас з огорожею по периметру. В підсумку виходить другий поверх, який може виглядати по-різному: від маленького поступка для розміщення книжкових шаф до повноцінної зони – житлової або робочої.

сходи на антресольний поверх
сходи на антресольний поверх на металевому каркасі

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів:

  Щоб встановити в доданій зоні ліжко або робочий стіл з комп’ютером, досить мінімуму висоти в 1,2 – 2 м. Під антресольним поверхом зручно буде переміщатися, якщо відстань від підлоги до каркаса залишити не менш 1,9 м. Мезонін можна влаштувати на опорах або підвісний, з кріпленням до стелі або стінах

  Сходи допомагають отримати вільний доступ до антресольного майданчику. Частіше за все це сходи с металу. Вони можуть бути маршеві і гвинтові:

  Маршеві антресольні сходи підрозділяються за кількістю маршів на:

  • прямі;
  • поворотні.

  За місцезнаходженням:

  • пристінні;
  • самостійні. Вони підходять для великих приміщень.

  Гвинтові антресольні конструкції замовляють, коли простір строго обмежений або майже не відвідується. Наша компанія Gradius займається виробництвом сходів на замовлення в Києві.

  Крім самих сходів, ми також виготовляємо каркаси для антресольного поверху. На всі створені елементи даємо гарантію 5 років.

  Матеріали для сходів на антресольний поверх

  Каркас сходів ми робимо в Києві з металу, а сходинки – з дерева цінних твердих порід (бука, ясена, дуба). Металеві елементи надійні, стійкі, безпечні, мало схильні до впливу часу. Вони служать основою для всієї конструкції. Замість металевого каркасу сходів та сходів з дерева можуть бути встановлені дерев’яні сходи різного виду.

  металевий каркас сходів на антресольний поверх

  Дерев’яні сходи скріплюють антресольні сходи і в подальшому приймають на себе майже все навантаження. Якщо вони зроблені з бууа, то красиві і доступні за ціною, з ясена – мають респектабельний вигляд, з дуба – найміцніші.

  Всі основні зварні роботи проводяться в цеху, кріплення на місці ми виробляємо за допомогою болтів або зварювання. Роботу проводять досвідчені майстри.

  Металевий корпус фарбується полімерною фарбою (порошковою) в цеху в фарбувальній камері, всі дерев’яні елементи-паркетним поліуретановим лаком (емаллю).

  металевий каркас антресолі
  металевий каркас антресольного поверху

  Де і як купити сходи на антресоль?

  Замовити антресольні сходи в Києві ви можете в компанії «Градіус». Вартість залежить від складності проекту. Робота починається зі створення проекту. Наш досвідчений конструктор виїжджає на місце, проводить замір і розрахунок. За необхідності – консультує. Після він надає вам ескізи варіантів.

  Після узгодження макету підписуємо договір і надаємо 3д візуалізацію. Далі відбувається виготовлення антресольної конструкції. Складові частини створюються в цеху в Києві, і забарвлюються полімерною фарбою. Великовузлове складання відбувається на місці розміщення. У підсумку в вашому приміщенні з’являються сходи на антресоль. Кожному своєму клієнтові ми гарантуємо:

  • застосування надійних матеріалів;
  • роботу за перевіреними технологіями;
  • виконання монтажу на високому професійному рівні.

  Замовте сходи на антресольний поверх в Києві зараз, зв’язавшись з менеджером компанії або залишивши заявку на сайті. Ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені.

  антресольний поверх
  антресольний поверх на металевому каркасі

  Замовити безкоштовний замір сходів: