Сходи з масиву дерева

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Сходи з масиву дерева ведуть на балкон другого поверху всередині будинку. Двомаршева конструкція цікава тим, що складається з двох сходових прольотів: нижнього – довгого і просторого, і короткого верхнього. Замість поворотного майданчика між ними – три забіжні сходинки.

  Металевий каркас сходів обшитий лакованим деревом. Перила також виконані з цільного дерева у вигляді масивних стовпів і ламелей (і не мають балясин). Суцільний масив бука НЕ ​​тонований, він володіє натуральний колір і красивий малюнок деревини. Це додає сходам благородний естетичний вигляд.

  Такі дерев’яні сходи з масиву шикарно вписуються в світлі і просторі інтер’єри середземноморського стилю, а також в кантрі і в скандинавський.

  Параметри сходів з масиву дерева на замовлення:

  • ширина маршу – 105 см;
  • висота сходинки – 18 см.

  Найвищу міцність сходинок і інших деталей з суцільного бука підсилює покриття професійним поліуретановим лаком, виконане в лакофарбовій камері. При пошкодженні структури щита його можна легко відновити заміною ламелі.

  Масив бука відносять до «золотої середини» між якістю деревини і вартістю.

  Замовити виготовлення сходів з масиву в Києві можна в компанії «Градіус». Грамотний розрахунок конструкції, високотехнологічне виробництво в цеху, і професійний монтаж на місці забезпечать гідний вигляд і комфортне користування сходами з масиву бука на довгі роки.

  Ще фото фото сходів з масиву дерева: