Сходи на одній балці

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Сходи на одній балці – оптимальне рішення для організації простору невеликих приміщень. Три сходових марші з поворотом 90 градусів, що спираються на 2 стовпа, розташовані досить компактно і займають мінімум місця.

  Лаконічності конструкції надає і квадратна форма сталевого профілю, з якого виготовлені стійки і косоури сходів. Огорожа також складається з прямокутних стійок і рейлінгов.

  При спуску конструкція виглядає як дерев’яні сходи. Сходинки зроблені без підсходинок і виготовлені з натурального буку. Дерево тоноване в колір венге і покрите лаком. Основні параметри сходинок:

  • ширина – 900 мм;
  • висота умовної підсходинки – 190 мм.

  Кріплення сходинок на монокосур виконано по центру проступи, завдяки чому сходи на одній балці не стикаються зі стіною. Це надає конструкції візуально невагомий вид.

  Сходи були встановлені ​​після ремонту. Дана конструкція складається з модулів, що дозволяє здійснювати її самостійну збірку.

  Як замовити сходи на одній балці?

  Щоб замовити такі сходи в Києві, звертайтеся в компанію Gradius. Наш конструктор виїжджає на замір і консультацію, після чого Вам надаються ескізи грамотно спроектованих аналогічних сходів на одній балці, а при підписанні договору – 3д візуалізація.

  Вам може сподобатися: