Виготовлення сходів

Компанія «Градіус» займається виготовленням сходів на другий поверх з 2010 року в Києві і області. Якщо зібрати всі сходи, які нами виготовлені до 2021-го року в одні, то по ним можна було б піднятися на Еверест. Досвід, який ми набули за цей час величезний. Він дозволяє нам спроектувати максимально зручні і комфортні конструкції. Кожні з них зроблені на замовлення за окремим договором. За цей час ми зрозуміли, що у виготовленні сходів кожна дрібниця грає роль:

 • проектування: розрахунок висоти, ширини сходинок, розміри поворотних площадок або забіжних груп дозволяють вилучити максимум комфорту з місця в будинку, відведеного під сходи;
 • грамотний підбір матеріалу дає можливість не тільки збільшити термін служби виготовлених міжповерхових сходів, але і забезпечує належний зовнішній вигляд;
 • Спеціалізоване обладнання та нові способи обробки матеріалів в комплексі з використанням якісного фінішного покриття допомагають нам надати деревині та металу ідеальний вигляд;
 • установка виготовленої конструкції в приватний будинок або квартиру здійснюється бригадами, котрі відмінно знають свою справу.

Замовити виготовлення сходів:

  Нижче наведено категорії сходів на другий поверх, які ми виробляємо. Всі фото нижче і взагалі на сайті з наших об’єктів. Проекти зроблені індивідуально і виготовлені на замовлення.

  Матеріали виготовлення сходів

  Два основних матеріали при виготовленні сходів в приватний будинок це деревина твердих порід і чорний метал.

  За способом виготовлення

  Не тільки вартість виготовлення сходів залежить від виду сходів, але і регіон куди вони можуть бути доставлені. Так, наприклад, модульні сходи можуть бути недорого відправлені в будь-яку точку України. Оскільки цей вид відносно стандартний, на сторінці модульних сходів можна побачити прайс і розцінки. Для замовлення розрахунку цін інших видів зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.

  За місцем розміщення

  За зовнішнім виглядом

  Відділи та цехи виготовлення сходів

  1. Конструкторський відділ – кожен клієнт перед виготовленням отримує 3D модель сходів
  2. металообробний цех
  3. Цех полімерного фарбування металу
  4. Деревообробний цех
  5. Фарбувальний цех деревини і МДФ

  Якщо вам потрібно підніматися на другий поверх в будь-якому місці України, але з якоїсь причини це неможливо або просто не зручно, то замовити виготовлення сходів в компанії Gradius єдино вірне рішення. Заповнюйте форму або телефонуйте менеджерам. Ви залишитеся задоволені співпрацею з нами.

  Дізнатися ціну на виготовлення сходів: