Вуличні сходи на другий поверх

Вуличні сходи на другий поверх служать для підйому на ганок будинку або в службові приміщення з виходом на вулицю. Вимоги до зовнішнього вигляду таких сходів відрізняються кардинально. Якщо ганок будинку має естетично виглядати, то сходи на дах з заднього двору можуть бути менш вишуканими.

Замовити безкоштовний розрахунок вуличних сходів:

  Варіанти застосування

  Зовнішні сходи широко використовується для приватних будинків, котеджів, готелів, ресторанів, офісних будівель, магазинів. Основними сферами використання цих виробів є:

  • організація доступу з вулиці до аварійного виходу на другий або на третій поверх;
  • дублювання внутрішніх міжповерхових сходів;
  • облаштування високого ганку для входу в будинок;
  • економія простору всередині будинку;
  • доступ до підвалу, до мансарди, веранди або на горище малоповерхової будівлі.

  На громадських об’єктах вхідні зовнішні сходи доповнюють таким конструктивним елементом, як пандус, що є однією з вимог будівельних норм.

  Матеріали для виготовлення

  Сходи на другий поверх зовні будинку виготовляються з наступних матеріалів:

  1. Дерево. Традиційний будівельний матеріал, який рідко використовується для вуличних конструкцій з огляду на високу чутливість до впливу негативних факторів навколишнього середовища. Вуличні дерев’яні сходи характеризуються привабливим зовнішнім виглядом, але для експлуатації на відкритому повітрі вони потребують якісного захисту. Для цього поверхню дерева покривають лакофарбовими матеріалами, просочують антисептиками, антипіренами. Без належної уваги до захисту дерев’яної поверхні, вони швидко втратять свої естетичні та експлуатаційні якості. В даний час замість масиву дерева все частіше використовують терасну дошку.
  2. Метал. Один з найпоширеніших матеріалів для виготовлення вуличних конструкцій. Зовнішню конструкцію виконують методом зварювання, з профільних труб або куточка. З металу можна зробити зовнішні сходи практично будь-якої конфігурації: прямі, гвинтові, металеві поворотні конструкції. З метою поліпшення зовнішнього вигляду, вуличні металеві вироби часто прикрашають декоративними кованими елементами. Для захисту від впливу вологи і подальшої корозії, вироби можна захистити методом оцинкування. Оцинкований метал практично не іржавіє. Якщо дозволяє фінансовий стан, металеві сходи виготовляються з нержавіючої сталі.

  Огородження зовнішніх сходів

  Перила зовнішніх сходів можуть мати самі різну форму. Як правило, на вулицю встановлюються металеві перила або огорожі з нержавіючої сталі. Чорний метал виграє в ціні, але потребує підфарбовування раз на рік. Поручень огорож може бути зроблений з дерева для більш комфортного торкання в теплу пору року.

  Вуличні перила з нержавійки по міцності нічим не поступаються металевим, але після установки не вимагають обслуговування. Це один з найпоширеніших варіантів перил зовнішніх сходів. Нержавійка залишається стійкою до вологи навіть в місцях ударів, на відміну від оцинкованого чорного металу.

  Ціна на вуличні сходи

  Вартість послуг з виготовлення вуличної сходів розраховується з урахуванням наступних факторів:

  • тип використовуваного матеріалу;
  • індивідуальний або типовий проект;
  • наявність декоративних елементів;
  • трудомісткість реалізації;
  • необхідність доставки і монтажу.

  Підсумкову ціну розраховують з урахуванням всіх перерахованих вище факторів тільки після узгодження проекту з замовником.

  Замовити замір вуличної сходів на другий поверх:

   Де купити вуличні сходи на другий поверх

   Компанія Gradius пропонує купити готові сходи або замовити виготовлення авторських вуличних конструкцій. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасну виробничу базу в м.Київ та штатом висококваліфікованих фахівців. Портфоліо наших робіт включає фото виробів різної конфігурації та призначення. Клієнти компанії мають можливість замовити доставку і професійний монтаж готових конструкцій. Оформивши замовлення на зовнішні сходи для приватного будинку в нашій компанії, клієнти отримують високу якість виробів за доступною ціною.

   Поширені запитання
   Скільки коштує виготовлення вуличних сходів?
   Де замовити зовнішні сходи?