Дерев’яні сходи на бетоні

Замовити безкоштовний замір сходів:

Дерев’яні сходи на бетоні по міцності перевершують інші види сходових підйомів. Вони відмінно простоять довгі десятиліття навіть в неопалюваному приміщенні без яких би то не було ознак корозії.

Прості форми, мінімалізм в деталях огорожі, наявність металу і фарбування в сірий колір – все це додає моделі брутальний вигляд, і вона гармонійно впишеться як в обстановку лофт, так і в інтер’єри в стилі гранж або стімпанк.

Моноліт з бетону має складну гнучку конфігурацію з запрошувальною зоною внизу, маршем і основою під забіжні сходинкиі замість поворотного майданчику. Під нижніми сходинками можлива установка невеликого вбудованого стелажа.

Конструктивні особливості сходів на бетонній основі

У данних сходів практично немає мінусів, але варто зазначити її характерні особливості:

  • через значну вагу бетону сходи встановлюються тільки в будинках з цегли або каменю, в тому числі штучного;
  • установка конструкції можлива тільки до укладання перекриття верхнього поверху (монтаж ведеться за допомогою спецтехніки – автокранів або ін.).

Щоб в осінньо-зимовий період через різницю теплоємності дерева і більш холодного бетону між ними не утворювався конденсат, дерев’яні східці для бетонних сходів монтуються за спеціальною схемою:

  1. По бетону сходового маршу за допомогою дюбелів кріпиться полотно з вологостійкої фанери, яка виконує роль гідроізоляції.
  2. І вже до цієї фанери приклеюється дерев’яний проступ.

Бетонний моноліт у вигляді сходинок абсолютно пожежобезпечний і в екстрених ситуаціях може служити, як пожежний спуск.

Щоб замовити аналогічні сходи за адекватною вартістю, звертайтеся в компанію «Градіус» в Києві.

Наші фахівці виїжджають по всій Україні для замірів на місці, потім готують документацію на виготовлення дерев’яних сходів на бетоні. Перед підписанням договору замовнику надається 3-Д зображення об’єкта в інтер’єрі його будинку.

    Схожі роботи: