Сходи на мансарду з майданчиком

Замовити безкоштовний розрахунок вартості сходів:

  Компактні прямі сходи на мансарду відмінно вписуються в метраж невеликого житлового будинку або будівлі на дачі. Відкриті сходинки з кріпленням на монокосоурі проглядаються наскрізь і візуально не захаращують простір. А вікна в маленькій кімнаті, розташовані – одне прямо під сходовим маршем, а друге – безпосередньо над ним, забезпечують достатньо денного освітлення всіх сходів.

  У маленькому приміщенні сходи впираються вхідною зоною в глухий кут, але єдиний нижній проступ з поворотним майданчиком перед маршем грають своєрідну роль запрошувальних сходинок. Вони забезпечують зручність підходу навіть в приміщенні з обмеженою можливістю розвороту конструкції.

  Сходи на мансарду з майданчиком можуть бути на другому поверсі обмежені закритими дверима, так як верхнє приміщення часто буває неопалюваним.

  Основні характеристики сходів:

  • сходинки – світлий бук;
  • каркас – металевий косоур;
  • огорожа комбінована – металеві прути і дерев’яні поручні.

  Все дерево покрите лаком, а елементи з металу пофарбовані порошковою полімерною фарбою підвищеної міцності.

  Щоб замовити виготовлення аналогічних сходів за найкращою ціною, звертайтеся в компанію «Gradius», що працює як в Києві, так і по всій Україні. Наш конструктор виїжджає на місце для замірів та консультації, а після проведених розрахунків сходи на мансарду з майданчиком виготовляються індивідуально і монтуються в вашому домі.

  Схожі роботи: