Сходи на мансарду з веранди

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Заміський будинок з мансардою – давно не рідкість і не розкіш, а необхідність, що дозволяє розширити житловий простір. Щоб потрапити на другий рівень будинку, потрібні сходи на мансарду з веранди. Якщо розташувати їх в будинку, конструкція займе зайвий простір і буде заважати мешканцям.

  Класичні дерев’яні сходи на фото, ведучі з веранди на другий поверх, виготовлені ​​компанією Gradius в Києві і відповідає всім вимогам безпеки.

  Переваги споруди з дерева:

  1. Дерев’яні марші виглядають паруючими в повітрі, але їх надійне кріплення – це результат точних розрахунків наших конструкторів;
  2. Текстура об’єкту ідеально підійде для будь-якого приватного будинку з дерева, цегли або бетону, так як це – традиційний будматеріал;
  3. Повороти забезпечують компактність і зручність підйому як дорослим, так і дітям.

  Щоб замовити виготовлення сходів на мансарду з веранди, зверніться до консультантів компанії Градіус онлайн – проектувальники представлять ескізи кількох рішень, а обраний проект буде 3д візуалізован.

  Замір робиться безкоштовно, від вас вимагається тільки висловити свої побажання щодо конструкції і термінів її монтажу. Остаточна вартість послуг з розробки, монтажу та обслуговування об’єкта затверджується після підписання договору.

  Схожі роботи::