Сходи на двох косоурах

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Сходи на двох косоурах все частіше встановлюються для підйому на другий поверх всередині будинку. Вони відносно легкі, надійні і дуже гармонійно вписуються в сучасні інтер’єри.

  2 витончених косоури з відкритими сходами без сходинок плюс перила з гратами з тонких планок замість балясин представляють собою ажурну на вигляд конструкцію, яка візуально не захаращує простір. А сходинки вибіленого бука в сусідстві зі світлими стінами навіть в похмуру погоду створюють ефект сонячного освітлення на сходовій клітці.

  Сходи на подвійному косоурі мають на повороті між маршами подвійний майданчик з перепадом по рівню в одну сходинку. Цей перепад дозволяє при рівній кількості сходинок в обох маршах ввести додаткову непарну (умовну) сходинку. Такий прийом дозволяє не значно зменшити розрахунок висоти сходинок і врівноважити їх кількісній непарності.

  Основні параметри сходів на 2 косоурах:

  • ширина отвору – 900 мм;
  • висота сходинки – 185 мм.

  Букові сходинки і дерев’яні елементи огорожі покриті італійським паркетним поліуретановим лаком з дуже високими показниками міцності на стирання. Металеві частини сходів пофарбовані спеціальною порошковою фарбою, при висиханні вона утворює суперстійке полімерне покриття.

  Щоб замовити аналогічні сходи для будинку в Києві або в області за адекватною ціною, звертайтеся в компанію «Gradius». Наш конструктор виїжджає на місце для уточнення і узгодження індивідуального проекту, потім надає попередні ескізи об’єкта. А під час підписання договору сходи на двох косоурах будуть представлені ​​в деталях в об’ємному зображенні 3D.

  Ще фото наших робіт: