Сходи в передпокої в приватному будинку

Замовити безкоштовний замір сходів:

  Класичні дерев’яні сходи в передпокої в приватному будинку представлені ​​на фото вище. Це – одна з численних робіт проектувальників, конструкторів і монтажників компанії Gradius в Києві. Проект реалізований в рамках офіційного договору в найкоротші терміни.

  Дерев’яні сходи на другий поверх з передпокою зроблені з цінних порід деревини, металу і композитних матеріалів. Професійне виготовлення аналогічних споруд за договірною ціною і з високим рівнем безпеки – основний напрямок діяльності підприємства Градіус.

  Наші переваги і пропозиції клієнтам:

  1. Великий або маленький передпокій зі сходами в приватному будинку буде виконано відповідно до міжнародних стандартів і з високою якістю;
  2. Наш інженер виїде до вас безкоштовно;
  3. Конструкторський відділ розробить індивідуальний проект підйомної конструкції на другий поверх з міцним кріпленням маршів і опорних елементів;
  4. Логістичний відділ зробить всі необхідні розрахунки міцності, а монтажна бригада встановить сходи в стислі терміни.

  Наші ціни формуються тільки після закінчення проектування споруди, логістичних розрахунків на предмет доставки і монтажу, а також використовуваних будматеріалів – цінних порід дерева, металу, полімерів і скла. Обраний клієнтом варіант перед монтажем візуалізується в 3д проекції.

  Ще фото наших сходів: