Сходи для заміського будинку

Замовити безкоштовний розрахунок сходів:

  Сучасний заміський будинок частіше за все – не одноповерхова, а дво- або трирівнева будівля. Тому необхідність купити сходи в заміський будинок завжди залишається – у кожного житла свій інтер’єр і дизайн, і типові проекти зовнішніх або внутрішньобудинкових сходів не завжди доречні.

  Компанія-виробник Gradius в Києві пропонує послуги з проектування, виготовлення та встановлення сходових конструкцій за індивідуальними вимогами замовника. Традиційні матеріали для сходів заміських будинків – деревина цінних порід, метал, композити і поєднання всіх компонентів.

  Готові проекти можна побачити на нашому сайті, в розділі портфоліо. Сходи, на виготовлення яких заготовлюється цінна деревина і елементи кріплення з нержавіючої сталі, має нестандартне виконання підсходинок і перил:

  • прямий марш виконаний на двох металевих косоурах з надійним кріпленням до підлоги і другого (третього) поверху;
  • дерев’яні сходинки й поручні покриті ЛФМ, що підкреслюють текстуру дерева;
  • мінімалістичний дизайн дозволяє змонтувати спорудження в будь-якому приміщенні дерев’яного або цегляного будинку.

  Індивідуальний проект – це завжди нестандартна ціна, яка формується на основі підбору матеріалів і конструкції об’єкта, розмірів і складності його геометрії. Конструкторський відділ компанії Градіус безкоштовно надішле на Вашу адресу інженера, щоб зробити точні розрахунки і запропонувати кілька ескізів сходиівна другий поверх.

  Замовити проект сходів заміських будинків можна онлайн або в офісі компанії. Швидке і якісне виготовлення ми гарантуємо, як і тривалу безпечну експлуатацію будь-якого архітектурного внутрішньобудинкового елемента нашого виробництва.

  Схожі роботи: