Сходи з двома майданчиками

Замовити замір сходи:

  Сходи з двома майданчиками – оригінальне конструктивне рішення, в якому між двома маршами замість традиційного поворотного майданчику розташований розрізний. Складається він з двох напівплощадок, розділених по рівню однією сходинкою.

  Сходи з двома поворотами встановлені ​​на каркасі з металу, всі інші елементи виготовлені з твердої деревини бука. На фото видно гарний контраст тонованого дерева з білим кольором відкритих металевих підсходинок. Класичний стиль сходів на другий поверх підкреслюють різьблені балясини та фігурні стовпи дерев’яної огорожі.

  Основні характеристики:

  • каркас – метал (товщина 3 мм);
  • сходинки – тонований бук;
  • огорожа – дерев’яні поручні, стовпи і балясини.

  Кріплення сходинок з дерева на металевий каркас дозволяє уникнути скрипів, а планки з бука в місці примикання сходинок до стіни служать її захистом від вологи при митті підлог.

  Щоб замовити аналогічні сходи з поворотними майданчиками в Києві, звертайтеся в компанію по виготовленню сходів «Градіус». Грамотний розрахунок конструкцій, професійне виготовлення і монтаж всіх деталей послужать гарантією того, що сходи з двома майданчиками надійно прослужать довгі десятиліття.

  Схожі роботи: