Коротка інструкція по самостійному проведенню замірів для проектування сходів.

Якщо не існує детального проекту будинку або квартири і немає можливості викликати нашого інженера для проведення заміру, то можна зробити всі виміри самостійно, згідно з цими правилами.

Що потрібно виміряти:

  1. Висоту від існуючої підлоги нижнього поверху до існуючого підлоги верхнього поверху.
  2. Товщину міжповерхового перекриття. Якщо перекриття з декількох шарів, наприклад, швелер – балки – стяжка, виміряти також товщину кожного шару.
  3. Габарити отвору (довжина і ширина) в перекритті верхнього поверху. Якщо отвір вже існує.
  4. Розташування перегородок та інших перешкод (двері, вікна, опорні стовпи і т.д.) на нижньому поверсі по близькості від запланованих сходів.
  5. Приблизну товщину планованої фінішної підлоги на обох поверхах. Наприклад, внизу ще планується стяжка 5 см, і плитка 1,5 см, нагорі ламінат. Сумарна висота фінішної підлоги першого поверху 65 мм, а верхньої 10мм. Якщо ремонт в приміщенні вже зроблений цей параметр дорівнює нулю.

Все проміряв, що тепер

Записати в читаємому вигляді результати вимірів. Є 2 простих способи зробити це. Скористайтеся одним з них:

  • Зробити кілька фото і, використовуючи будь-який графічний редактор, наприклад Paint, вказати всі розміри прямо на цих фотографіях. Як на фото нижче:
  • На папері накреслити план приміщення нижнього поверху (поблизу від запланованих сходів). На цьому кресленні вказати отвір і основні розміри. Потім сфотографувати креслення. Приблизно так:
  • Зробити кілька додаткових фотографій. Обов’язково повинна бути фотографія торця перекриття (місця верхнього кріплення сходів) з вказаними розмірами товщини кожного шару. Наприклад:

Скільки потрібно фотографій? Чим більше особливостей в приміщенні, тим більше потрібно фотографій, щоб його уявити. Для простого випадку це 3-4 фото, включаючи торець перекриття. У більш складному варіанті може знадобитися до 10-ти знімків з різних ракурсів.

Як передати інформацію

  • Надіслати фотографії та пояснення електронним листом на адресу info@stupeni.kiev.ua
  • Переслати одним з телефонних месенджерів, наприклад, Viber, Telegram, Skype і т.д.

Дивитися фото наших сходів