Етапи робіт

Замір і обговорення

ЕТАП 1


Замір, обговорення конфігурації і розміщення сходів, а також способів її кріплення.

  1. Замовник може викликати конструктора або самостійно виконати необхідні заміри. Більш детально про те як зробити замір самостійно.

2. Виїзд на замір нашого майстра «умовно платний» – в разі замовлення сходів ця вартість вираховується з вартості договору.

3. Вартість виїзду за Києвом або Вінниці коштує 300 грн. Якщо потрібно виїхати далі, сума визначається в кожному випадку окремо і може бути не повністю компенсована після підписання договору.

Проектування і узгодження

ЕТАП 2


Розробка та узгодження проекту сходів. А також складання кошторисів за цими проектами.

  1. Проект розробляється з урахуванням побажань замовника, і виходячи з будівельних норм і максимальної зручності сходи. Може бути надано кілька варіантів сходів.

2. На підставі обраного проекту ми робимо 3D візуалізацію сходів, і показуємо його Замовнику в момент підписання договору.

Підписання договору, виготовлення і монтаж

ЕТАП 3


Підписання договору і аванс. Стандартний термін договору 30 днів, він може бути збільшений пропорційно складності робіт.

  1. Перед підписанням договору ви можете відвідати наш офіс для вибору кольору металевих або дерев’яних елементів сходів. Є можливість замовити «вифарбовування» в вподобаних кольорах для остаточного рішення.

2. Передоплата становить 70% від суми договору і при постачанні матеріалів на об’єкт відбувається повна оплата матеріалів.

3. Монтаж оплачується по закінченню робіт і підписання акту приймання робіт. Вартість монтажу становить від 25% вартості матеріалів і залежить від складності робіт.

Замовити безкоштовний замір сходів:

    Схожі роботи: