Фотогалерея перил зі скла

В галерее представлены только реальные фотографии установленных нами лестниц. Мы осознано не размещаем здесь рендереные 3D изображения, чтобы не вводить вас в заблуждение .

Просим прощения за лишние предметы на фото или слабое качество - редко есть возможность сделать идеальное фото на объекте клиента

Показати ще

На сайті компанії «Градіус» представлені фото перил зі скла для сходів, які підкреслять вишуканість інтер’єру і візуально збільшать приміщення. Для виготовлення сходових огороджень використовується триплекс, загартоване або моліроване скло. Воно кріпиться за допомогою затискного профілю і коннектів. Скляні перила відрізняються міцністю, елегантним дизайном і підкреслять візуальну легкість конструкції.

За типом каркасу огорожі бувають:

  • Каркасними. Мають корпус з металу, виконаний під перила сходів і скла, які розташовуються у внутрішній частині конструкції.
  • Безкаркасними. Вироби позбавлені стійок. Поручні відсутні або представлені у вигляді частини головної конструкції або збоку від неї. Не мають стійок, що виконують функції опор.

У компанії «Градіус» можна купити красиві огорожі зі скла для сходів в будинок, котедж або квартиру. Завдяки детальним фото скляних перил, представлених в електронному каталозі, є можливість швидко визначитися з вибором огороджувальних конструкцій. Для оформлення замовлення відправляйте електронну заявку або зв’яжіться з нашим менеджером онлайн.

Ще фото наших робіт: