Фотогалерея модульних сходів

В галерее представлены только реальные фотографии установленных нами лестниц. Мы осознано не размещаем здесь рендереные 3D изображения, чтобы не вводить вас в заблуждение .

Просим прощения за лишние предметы на фото или слабое качество - редко есть возможность сделать идеальное фото на объекте клиента

Показати ще

У каталозі на сайті представлені фото модульних сходів прямого, маршового і гвинтового типу. Вони складаються з каркасу, сходинок, вертикальних опор, балясин і поручнів. При необхідності їх можна розібрати і перенести в потрібне місце. Завдяки модульному каркасу сходи ідеально поєднуються зі стилем лофт. Сталевий каркас покривається полімерною фарбою. Для обробки сходинок використовується натуральна деревина. З’єднання деталей відбувається модуль в модуль, різьбовою шпилькою, болтами або стяжними гвинтами.

Переваги сходових конструкцій:

  • Невисока вартість;
  • Привабливий зовнішній вигляд;
  • Простий монтаж;
  • Стійкість до корозії;
  • Тривалий термін експлуатації.

Замовляйте сходові конструкції в Києві на вигідних умовах

У компанії «Градіус» можна за невисокою ціною в Києві купити або замовити сходи модульного типу в приватний будинок, котедж або квартиру. Вони володіють продуманою конструкцією, не займають багато корисного простору і відмінно вписуються в сучасний інтер’єр. В каталозі є детальні фотографії готових моделей різного дизайну, розміру і форми. Оформляйте замовлення онлайн або через нашого менеджера.

Ще фото наших робіт: