Фотогалерея металевих сходів

В галерее представлены только реальные фотографии установленных нами лестниц. Мы осознано не размещаем здесь рендереные 3D изображения, чтобы не вводить вас в заблуждение .

Просим прощения за лишние предметы на фото или слабое качество - редко есть возможность сделать идеальное фото на объекте клиента

Показати ще

На сайті компанії «Градіус» представлені фото сходів з металу на другий поверх з оригінальним дизайном. На вибір пропонуються конструкції: маршові, хребтові, гвинтові, елітні, двомаршеві, прямі, на одній балці або без опор. Для виготовлення поручнів застосовується метал або дерево. Сходинки оброблені натуральною деревиною покритою зносостійким лакофарбовим матеріалом. У вигляді вишуканого декору можуть використовуватися сталеві балясини.

Переваги конструкцій

Металеві міжповерхові сходи для будинку володіють наступними перевагами:

  • Міцність і надійність;
  • Безпека експлуатації;
  • Тривалий термін служби;
  • Стійкість до корозії;
  • Елегантний зовнішній вигляд.

Каркас виготовляється з товстої сталі, що пофарбована полімерною фарбою.

Великий вибір готових конструкцій

В каталозі є фотогалерея, де зібрані стильні та практичні варіанти сходових конструкцій в будинок або котедж. Серед представленого асортименту можна вибрати найбільш відповідний варіант з урахуванням внутрішнього планування житла або замовити індивідуальне виготовлення сходів згідно зробленим замірам.

Ще фото наших робіт: