Фотогалерея маршових сходів

В галерее представлены только реальные фотографии установленных нами лестниц. Мы осознано не размещаем здесь рендереные 3D изображения, чтобы не вводить вас в заблуждение .

Просим прощения за лишние предметы на фото или слабое качество - редко есть возможность сделать идеальное фото на объекте клиента

Показати ще

Маршові сходи ідеально вписуються у внутрішній простір заміського будинку. Вони виготовляються у вигляді букви Г і П, можуть мати 3 секції, а також мати трапецієподібну, закруглену і комбіновану. На сайті є фотогалерея одномаршевих і двомаршевих дерев’яних і металевих сходів. Два і більше марші використовуються, якщо висота прольоту більше 3-4 м.

Залежно від типу конструкції сходинки можуть бути поворотними, прямокутними, округлими або радіусними. У вигляді декоративних елементів виступають перила і балясини.

Переваги маршових сходових конструкцій:

  • легкий і безпечний підйом / спуск;
  • міцність і надійність;
  • тривалий термін експлуатації;
  • сучасний дизайн;
  • простота збірки.

Замовляйте сходи в Києві на вигідних умовах

Звернувшись в компанію «Градіус» можна за доступною ціною купити в Києві готові маршеві сходові конструкції. У каталозі представлена ​​фотогалерея з безліччю моделей, серед яких ви можете обрати для будинку найбільш підходящу конструкцію. Також виконується виготовлення металевих / дерев’яних сходів різної форми, розміру і дизайну за індивідуальними параметрами.

Ще фото наших робіт: