Фотогалерея сходів для дачі

В галерее представлены только реальные фотографии установленных нами лестниц. Мы осознано не размещаем здесь рендереные 3D изображения, чтобы не вводить вас в заблуждение .

Просим прощения за лишние предметы на фото или слабое качество - редко есть возможность сделать идеальное фото на объекте клиента

Показати ще

На сайті компанії «Градіус» представлені фото дачних сходів різного стилю, дизайну, розміру і форми. Подивившись запропоновані фотографії, ви можете обрати модель на будь-який бюджет. Вони являють собою надійні і довговічні конструкції, що зв’язують два і більше поверхів будинку. Каркас сходів виготовляється з металу, стійкого до корозії, а ходинки з дерева, яке покрите вологостійким лаком. Перила виконані зі сталевих труб. Конструкції не займають багато корисного простору в садовому будиночку, і не будуть заважати прохідності.

Переваги сходів в дачний будинок:

  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Багаторічний термін експлуатації;
  • Компактні розміри;
  • Швидкий монтаж;
  • Доступна ціна.

Купуйте або замовляйте сходові конструкції в надійної компанії

У компанії «Градіус» в Києві є можливість вибрати на сайті в фотогалереї готові дачні сходи. При потребі можна замовити виготовлення конструкцій за індивідуальними розмірами і з урахуванням вимог замовника. Завдяки комбінації дерева та металу вони ідеально впишуться в інтер’єр в будь-якому стилі. Зробити замовлення можна онлайн або по телефону.

Ще фото наших робіт: